یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
English
فارسی

درباره ما

خانه » درباره ما

خانه صنعت ساعی در خرداد ماه 1363 تاسیس شد و با امکانات قالبسازی وماشینکاری شروع به کار کرد. در ابتدا با ساخت قالبها و سیستمهای صنایع سلولزی و بافندگی فعالیت خود را آغاز کرد و تا سال 1374 به قالبسازی و ماشینکاری ادامه داد.

در شهریور ماه 1374 قطعه سازی را با ساخت "زه زیرپایی موتورسیکل وسپا" آغاز نمود و در سال 1376 با انعقاد قرارددی مبنی بر ساخت قطعه اهرم رگلاژ ترمز پراید با شرکت مگا موتور به قطعه سازان خودرو پیوست. در سال 1377 به تولید قطعات تقویت قفل ، تقویت کمربند ایمنی و براکت سپر بر اساس قراردادی بین خانه صنعت و شرکت سازه گستر سایپا پرداخت. در همان سال نیز نسبت به عقد قرارداد و تولید گردگیر فلزی برای شرکت بهران محور پرداخت.

در سال 1380موفق به عقد قرارداد با شرکت سندان ایرانیان گشت و همکاری خود را با ساخت قطعات فلزی کولر خودروهای پراید ، پژو 206 و 405 و ماشینکاری ((CNC پایه کمپرسور RD در سال 1381 ادامه داد. در سال 1382 نیز قراردادی مبنی بر تولید قطعات کاروان با شرکت سندان ایرانیان منعقد کرد.

در سال 1383 نیز علاوه بر ادامه تولیدات قبلی موفق به عقد قرارداد ماشینکاری پایه کمپرسور پراید با شرکت سندان ایرانیان گشت.

 این شرکت در جهت برقراری سیستم های کیفیت در آذرماه 1382 موفق به اخذ گواهینامه ISO/TS 16949  از شرکت DQS گشت و با باور این شعار که همواره حق با مشتری است تمام تلاش خود را جهت تحقق کیفیت تحقق شده با مشتری بکار می گیرد. خانه صنعت ساعی هم اکنون در فضایی به مساحت 7500 متر و تحت عناوین دو شرکت خانه صنعت ساعی و قطعه سازان راسخ فعالیت می نماید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خانه صنعت ساعی می باشد. 2016©